ks. Marek Kiełbasa, proboszcz (od 15.11.2002)

Święcenia prezbiteratu: 22.05.1983 – Tarnów ; parafia pochodzenia: MB Gromnicznej – Siemiechów (diecezja tarnowska)

 

ks. dr Mariusz Godek, wikariusz (od 24.08.2018)

Święcenia prezbiteratu: 29.05.2003 – Rzeszów ; parafia pochodzenia:  Dobrego Pasterza – Jasło Sobniów (diecezja rzeszowska)

 

ks. dr Marek Dzik, rezydent (od 23.08.2015)

Święcenia prezbiteratu: 29.05.1993  – Rzeszów ; Parafia pochodzenia: NSPJ i NSNMP – Jasło (diecezja rzeszowska)

– wykładowca Pisma Św. Nowego Testamentu w Wyższym Seminarium Duchownym w Rzeszowie
– rektor Uniwersytetu Trzeciego Wieku Diecezji Rzeszowskiej ; tamże: dyrektor Studium Biblijnego

 

Close Menu